درباره ما

از سال 1982 با سخت کوشی کار کردیم تا شرایط کار شما قابل تحمل باشد

اکسی توربو حدود 30 سال پیش یک شرکت فامیلی کوچک شروع شد و هم اکنون تبدیل به یک شرکت مرجع بین المللی شده است و این پیشرفت نتیجه تصمیمات دقیق و تاکید خاص برای توسعه و تغییر ماشین آلات بر اساس نوآوری تکنولوژی بوده است. سرمایه گذاریهای پایدار در سیستم های پیشرفته باعث شده که همواره بر مدار انتظارات مشتریان باقی بمانیم.

 

بازتاب اکسی توربو در محصولات

این سیستم بر اساس یک متد کاملا" عملیاتی پایه ریزی شده است که ارزش ردوبدل شدن اطلاعات بین واحدهای مختلف را توسعه می دهد. تمامی چرخه تولید از طراحی یک قطعه تا بسته بندی آن ، توسط سیستمهای با فناوری پیشرفته انجام و کامل می شود. نگرش و علاقه به منابع انسانی به عنوان یک ارزش افزوده در شرکت، اکسی توربو را به عنوان یک کارخانه " محصول محور " موفق به برآوردن برنامه های استراتژیک مشتریان ، متمایز می نماید.

ما روی تقاضای بازار تمرکز می کنیم

سازمان کار اکسی توربو ضمن تولید بر اساس طراحی مهندسان خود، امکان پیشبرد تولیدات بر اساس تقاضا و دستورالعمل مشتریان را نیز دارد. واحد تحقیقات و توسعه به عنوان مغز واقعی کارخانه، نیازمندیهای بازار را آنالیز کرده و پروژه های امکان پذیر مرتبط با نیازهای بازار و انتظارات مشتریان را توسعه و کامل می نماید. در این مسیر، نرم افزار بسیار ویژه و قابل اطمینان و یک آزمایشگاه مجهز برای تست نمونه های اولیه ما را یاری می کنند.

از نظر متخصصان، ما قابل اعتماد هستیم

سییستم تولید اکسی توربو از سال 1996 مطابق UNI EN ISO 9001 می باشد. این تضمین کیفیت گواهی است برای قابل اطمینان بودن " سیستم کارخانه ". شرکت SGS تایید کننده این گواهینامه دارای شهرت و اعتبار بالایی در سراسر جهان است.


"فورا" " ، " هم اکنون " ، " سریع " کلماتی که ما آنها را می شناسیم و از آنها نمی ترسیم

سرعت در تکمیل کردن سفارشات در زمان خیلی کوتاه، اصلی ترین برتری یک سیستم کارآ و موثر است که بر اساس در دسترس بودن دائمی قطعات ، محصولات و بسته بندی و مراقبت ویژه از جنبه های بازاریابی پایه ریزی شده است. این سیستم مشابه یک ارگانیسم ، ورودیها را از مشتریان دریافت می کند و " در لحظه " بر اساس اطلاعات واکنش نشان می دهد، پاسخهای منعطفی که بر اساس دو عامل زمان و نوع سفارش مدیریت شده اند.

 

 

ارتباط با ما

آدرس:  تهران، خيابان امام خميني، بازار ابزار يراق، شماره 357

تلفن: 66700229-021

فکس: 66713230-021

ما را دنبال کنید

جستجو در سایت

ورود به سایت